Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Підвищення кваліфікації по ін’єкційним методикам

Головна/ Підвищення кваліфікації по ін'єкційним методикам

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих фахівців пройти курси підвищення кваліфікації для косметологів в усіх напрямках. Ми навчаємо не тільки базовим ін’єкційним методикам, а також надаємо можливість своєчасно підвищувати рівень своїх знань і практичних навичок відповідно до актуальних методиками і технологіями, які з’являються в сфері сучасної естетичної медицини і косметології.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПО ІН’ЄКЦІЙНИМ МЕТОДИКАМ

У нашому навчальному центрі Ви зможете підвищити рівень своєї кваліфікації в косметології - в наступних напрямках:
Контурна пластика:
3D-моделювання
Поєднані методики
Нестандартні техніки переоральной зони
Канюльные техники
Ботулинотерапія:
Гипергідроз

Підвищення кваліфікації по ін’єкційним методикам сучасної косметології проводять виключно високоспеціалізовані лікарі з великим досвідом роботи. Наші фахівці досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наші навчання в результаті яких, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні техніки від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання