Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Основи практичної косметології

Головна/ Основи практичної косметології
Опис курсу

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує всіх бажаючих пройти навчальні курси і стати професійним косметологом. Наші висококваліфіковані фахівці досконало володіють актуальними методиками і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.

Цільова аудиторія

Курс «Основи практичної косметології» призначений для всіх бажаючих, навіть тих, у кого немає медичної освіти. Ми навчимо Вас бути професіоналом у косметології. Курс являє собою базове навчання новітнім методикам і практичним навичкам, які повинен знати кожен косметолог.

Тривалість: 3 місяці
Вартість: 13 000 грн
Найближчий старт: 26.01.19
Переваги курсу
Навчання у вихідні або будні дні
Можливість здійснювати
оплату частинами
Блочне навчання - кожен блок ведуть вузькі фахівці
Безкоштовне відвідування семінарів, які проходять в центрі
Додатковий семінар «Успішне резюме» і «Психологія клієнта»
Мета проекту
01
Отримання кваліфікації косметолог-естетист
02
Оптимізація і впровадження новітніх навичок косметолога
03
Впровадження сервісних навичок європейського рівня
04
Ліквідація професійної безграмотності
05
Мотивація для косметологів-початківців

БАЗОВИЙ КУРС «ОСНОВИ КОСМЕТОЛОГІЇ». КОСМЕТОЛОГ-ЕСТЕТИСТ

У нашому навчальному центрі Ви можете відвідати базовий курс «Основи косметології», що дозволить Вам отримати інформацію про сучасні технології та їх застосування та організувати власний косметологічний бізнес із можливістю працювати у зручний для Вас час і стати обличчям власного бренду. Окрім того, Ви можете стартувати з індивідуальним бонусом на професійну косметику, оскільки компанія «Medeya Group» являється ексклюзивним дистриб’ютором ТМ Anubis Barcelona.

Ви отримуєте 70% практики та 30% теорії. У рамках курсу Вас навчать професійному догляду за обличчям і тілом, включаючи всі різновиди епіляції, різноманітні масажні техніки та навички роботи  зі спеціальним обладнанням, що дає право, одразу по завершенні навчання, впевнено працювати в усіх напрямках естетичної косметології.

Правильно діагностована проблема – це гарантія успіху в роботі косметолога. Саме на цьому акцентують увагу викладачі нашого центру, аби Ви могли вчасно надати необхідну допомогу будь-якому клієнту.

Програма курсу

Курс «Основи практичної косметології» розрахований на 3 місяці навчання (144 академічних години).
Ви відвідуєте курси для косметологів з практикою з першого заняття: з Вами працюють понад 10-ти викладачів та практикуючих фахівців, які мають вищу медичну освіту і орієнтовані на Ваш результат. Після закінчення курсу наш навчальний центр надає професійну підтримку і можливість підвищення кваліфікації за всіма напрямами (масажні методики, пілінги, ін’єкційні методи та ін.). Курси для косметологів є фактично індивідуальним навчанням, оскільки ми проводимо заняття та майстер-класи в невеликих групах з 4-6-ти осіб і надаємо витратні матеріали та косметику з практичним відпрацюванням всіх набутих знань і навичок на моделях.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наш навчальний курс для початківців косметологів. В результаті яких ви отримаєте базові знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а так само дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання

Ми раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Заповніть форму нижче і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей