Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Масаж бамбуковими віниками BAMBORYTHM

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Масаж бамбуковими віниками BAMBORYTHM
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих масажистів відвідати навчальний семінар із техніки масажу бамбуковими віниками BAMBORYTHM. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці. Також у нашому центрі представлені до продажу бамбукові віники та палички власного виробництва.

Цільова аудиторія

Навчання техніці масажу бамбуковими віниками BAMBORYTHM призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
Масаж бамбуковими віниками BAMBORYTHM

Масаж бамбуковими віниками BAMBORYTHM – це техніка масажу, відома з давніх часів, і спрямована на глибоке розслаблення м’язів тіла. Відомо, що такий метод постукування по тілу бамбуковими паличками застосовували самураї в Японії, тому дану техніку масажу ще називають «самурайський масаж». Його можна проводити не лише на масажному столі, але і в бані, сауні, хамамі.

ЗАСТОСУВАННЯ МАСАЖУ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ BAMBORYTHM

01
Для зняття м’язового напруження
02
Як елемент антицелюлітної мануальної терапії
03
Для нормалізації стану організму після фізичної та розумової перевтоми
04
Для зняття стресу та больового синдрому
05
Для покращення кровообігу та попередження варикозного захворювання вен
06
Для покращення роботи серцево-судинної системи
07
Для активації обмінних процесів в органах і шкірі
08
Для нормалізації роботи лімфатичної системи та кровообігу
09
Эфективний у випадку м’язових спазмів
10
Авторські віники власного виробництва також можуть застосовуватися для роботи з тригерними точками та прискореним виведенням молочної кислоти

ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖУ БАМБУКОВИМИ ВІНИКАМИ BAMBORYTHM

Бамбуковий віник представляє собою пучок із тонких бамбукових паличок, довжина яких складає близько 30 см. Масажист здійснює ритмічні постукування, чергуючи частоту й силу поплескувань – така ритмічна техніка сприяє стимулюванню організму в цілому. Існує 8 основних прийомів, які органічно вплітаються в індивідуальну схему масажу залежно від положення клієнта. Масаж бамбуковими віниками ще може бути точечним – з впливом на активні точки тіла, або розслаблюючим – коли відбувається погладжування бамбуковим віником. Також за допомогою цієї методики можна провести моделюючий, ліполітичний і відновний масаж та імітувати техніки гроттажу (вискрібання), покращуючи міоциркуляцію та обмін речовин.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання