Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Лімфатичний дренаж тіла LYMPHALL

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Лімфатичний дренаж тіла LYMPHALL
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих масажистів пройти навчання лімфатичному дренажу тіла LYMPHALL. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Цільова аудиторія

Навчання техніці лімфодренажного масажу тіла LYMPHALL  призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ ТІЛА LYMPHALL

Лімфатичний дренаж тіла – це унікальна методика масажу, спрямована на нормалізацію роботи лімфатичної системи організму та комплексне покращення здоров’я. Лімфодренажний масаж започаткував французький лікар Паскаль Пош у середині ХХ сторіччя. Спочатку ця методика застосовувалася для зняття постопераційних набряків у пацієнтів. Згодом такий масаж почали застосовувати у лікуванні венозної недостатності, у косметології та в якості ефективної методики корекції фігури та в боротьбі з зайвою вагою.

ОСОБЛИВОСТІ ЛІМФОДРЕНАЖНОГО МАСАЖУ LYMPHALL

У сучасному світі на людину впливає безліч факторів, що негативно відображується на обміні речовин і рідини в організмі. Наприклад, ми ведемо малорухливий спосіб життя, вживаємо продукти, що затримують воду в організмі; зазнаємо стресових ситуацій, що призводять до перенавантаження кровоносної системи та пониженню імунного захисту організму. Усі ці фактори сприяють розвитку застійних явищ у кровоносній та лімфатичній системах, що призводить до появи синдрому хронічної втоми, депресивних станів і загальної втомлюваності, що пов’язано з затримкою продуктів тканинного розпаду в організмі. Окрім того, затримка води, пастозність і набряклість критичних зон – стегон, сідниць, живота – сприяють виникненню наступних косметичних дефектів: целюліт та надлишкова вага.

Лімфодренажний масаж став одним із найбільш ефективних методів вирішення цих проблем. Система лімфодренажного масажу поєднує техніки респіраторного, магістрального, поверхового, глибокого та міжтканинного дренажу. Такий масаж враховує практично всі аспекти фізіологічного та фізичного току рідини.

ПЕРЕВАГИ ЛІМФОДРЕНАЖНОГО МАСАЖУ LYMPHALL

Лімфодренажний масаж являється цілком безпечною та найбільш результативною технікою масажу і може застосовуватися в програмах зі схуднення, моделювання фігури, відновлення після довготривалих захворювань, для профілактики застійних явищ і вирішення наступних проблем:

  • для усунення набряклого целюліту;
  • для зменшення підшкірно-жирової клітковини;
  • для зменшення набряків на обличчі та кінцівках;
  • для усунення синців і мішків під очима;
  • для усунення дряблості шкіри у проблемних ділянках (наприклад, в області боків);
  • для зменшення проявів зморшок на обличчі;
  • для корекції контурів фігури;
  • у комплексному лікуванні варикозу.

Лімфатичний дренаж тіла може застосовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими різновидами масажу та косметичного догляду, спрямованих на вирішення тієї чи іншої проблеми.

Тривалість навчального семінару – 2 дні (16 годин). Семінар складається з теорії та практики:
Теоретичний курс
Анатомія лімфатичної системи на мікро та макро рівні
Фізіологічні аспекти лімфатичної системи
Гідродинамічні взаємодії в організмі людини, фактори, що впливають на тік лімфи
Показання та протипоказання для лімфатичного дренажу
Типові помилки у проведенні лімфодренажного масажу
Місце лімфатичного дренажу в СПА
Роль лімфодренажу в комплексній терапії целюліту
Рекомендації для клієнта, особливості водного режиму
Практичний курс
Респіраторний лімфодренаж
Магістральний лімфодренаж
Поверховий та глибокий лімфодренаж
Статичний лімфодренаж
Прийоми – «посилювачі» лімфодренажного ефекту
Особливості залучення прийомів до інших різновидів масажу
Протокол «LipoDrain»

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання