Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Масаж бюсту MODELSEN

Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих масажистів пройти навчальний курс техніки масажу бюсту MODELSEN. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками , які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці. Також до семінару входить навчальна техніка та особливості виконання гіпсового обгортування бюсту та відпрацювання протоколу «MODELSEN».

Цільова аудиторія

Навчання техніці масажу бюсту MODELSEN призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
Масаж бюсту MODELSEN

Масаж бюсту MODELSEN – це ефективна методика догляду за бюстом, спрямована на моделювання грудей і покращення стану шкіри в цій області. У процесі даного масажу застосовуються спеціальні засоби догляду за ніжною шкірою грудей і шиї. Ця методика масажу бюсту була розроблена іспанськими спеціалістами та спрямована на комплексне відновлення.

ПЕРЕВАГИ МАСАЖУ БЮСТУ MODELSEN

01
Ефективно підтягує та стимулює шкіру грудей
02
Відновлює тонус м’язового каркасу грудей
03
Сприяє нормалізації лімфотоку у тканинах бюсту
04
Масаж являється делікатним і безболісним
05
Завдяки застосуванню професійних засобів – забезпечується догляд за ніжною шкірою грудей і шиї
06
Посилює гідратацію дерми, завдяки чому покращується тугор шкіри
07
Сприяє моделюванню та візуальному збільшенню об’єму грудей за рахунок впливу на жировий прошарок молочної залози

ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖУ БЮСТУ MODELSEN

Існує багато факторів, що впливають на стан шкіри та форму бюсту: наприклад, мова про різке схуднення (у зв’язку з чим може виникнути зміна рельєфу та еластичності шкіри), період після грудного вигодовування, вікові зміни та безліч інших факторів. Внаслідок виникнення певних зовнішніх недоліків в області бюсту – не варто квапитися з радикальними рішеннями щодо пластичної хірургії, оскільки збільшення об’єму грудей не вирішить інших естетичних недоліків, у той час як сучасні методики масажу та правильний догляд за шкірою грудей – сприяють безпечному та ефективному відновленню еластичності шкіри та моделюванню візуального об’єму.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання