Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Бандажне обгортання ніг

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Бандажне обгортання ніг
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group»  запрошує початківців і практикуючих масажистів пройти навчальний курс техніки бандажного обгортання ніг. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Цільова аудиторія

Навчання техніці бандажного обгортання ніг призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
Бандажне обгортання ніг

Бандажне обгортання ніг – це ефективна процедура, що сприяє покращенню кровообігу та міоциркуляції. Для проведення бандажного обгортання застосовуються бинти, змочені в спеціально підготованій суміші. Зазначимо, що вплив активних компонентів, які входять до складу таки сумішей, триває навіть після зняття бинтів. Бандажне обгортання ніг сприяє усуненню симптому «втомлених ніг» та може застосовуватися в програмах після венектомій і склерозування судин нижніх кінцівок.

ПЕРЕВАГИ БАНДАЖНОГО ОБГОРТАННЯ НІГ

Процедура бандажного обгортання ніг має багато переваг:

  • справляє розслаблюючий ефект;
  • сприяє покращенню кровообігу та нормалізації відтоку лімфи;
  • стимулює активацію обміну речовин і ліполізу в проблемних ділянках;
  • сприяє укріпленню й тонізуванню тканин;
  • усуває синдром «втомлених ніг»;
  • сприяє активній регенерації клітин;
  • сприяє усуненню набряків і полегшує виведення надлишків рідини з кровоносного русла.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання