Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Ліполітичний масаж LIPOFIT

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Ліполітичний масаж LIPOFIT
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих масажистів пройти навчальний курс техніки ліполітичного масажу LIPOFIT. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Цільова аудиторія

Навчання техніці ліполітичного масажу LIPOFIT призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
Ліполітичний масаж LIPOFIT

Ліполітичний масаж LIPOFIT – це спеціальна техніка масажу, що застосовується в комплексній боротьбі з зайвою вагою, та направлена на корекцію проблемних зон тіла, покращення обміну речовин і стану організму в цілому. У випадку зайвої ваги – не завжди достатньо лише правильно підібраної дієти та силових вправ, оскільки виникають локальні жирові відкладення та «апельсинова кірка», що потребує додаткового опрацювання. У кожному індивідуальному випадку – потрібно правильно сформувати комплексну програму, до складу якої входитимуть і дієта, і заняття спортом, і ефективні масажні техніки.

ПЕРЕВАГИ ЛІПОЛІТИЧНОГО МАСАЖУ LIPOFIT

01
Ефективний антицелюлітний ефект і зменшення проявів «апельсинової кірки»
02
Сприяє зменшенню об’єму жирової тканини
03
Сприяє покращенню обміну речовин і посилює міоциркуляцію жирової тканини
04
Покращується стан суглобів
05
Сприяє покращенню лімфовідтоку
06
Покращує тонус м’язів і стан шкіри
07
Сприяє розслабленню нервової системи

ОСОБЛИВОСТІ ЛІПОЛІТИЧНОГО МАСАЖУ LIPOFIT

Ліполітичний масаж LIPOFIT являється не лише ефективною антицелюлітною програмою, але й має позитивний вплив на загальний стан організму. Завдяки термоактивному ефекту посилюється міоциркуляція та укріплюється венозна сітка, покращується ліполіз (руйнація жирових клітин) і розщеплення жирів, а також – масаж сприяє покращенню стану суглобів. Техніка ліполітичного масажу LIPOFIT дозволяє покращити лімфовідтік, що впливає на вивід із тканин продуктів обміну речовин і токсинів. Зазначимо, що в результаті такого масажу відбувається і повне розслаблення, що чинить прекрасний нейроседативний ефект. Сьогодні застосовуються різноманітні авторські прийоми-посилювачі ліполітичного ефекту, що дозволяє варіювати інтенсивність ступеню впливу, від більш м’якого безболісного масажу до силових «жорстких» масажних технік.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання