Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Нейроседативний розслаблюючий масаж

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Нейроседативний розслаблюючий масаж
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих масажистів пройти навчальний курс із техніки нейроседативного масажу NEURALL-MASSAGE. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями й навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці. Такий масаж – простий у навчанні, високо-ергономічний і підходить для застосування у СПА-програмах будь-якого напрямку.

Цільова аудиторія

Навчання техніці  нейроседативного масажу NEURALL-MASSAGE призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
НЕЙРОСЕДАТИВНИЙ РОЗСЛАБЛЮЮЧИЙ МАСАЖ

Нейроседативний розслаблюючий масаж – це особлива техніка масажу, спрямована на глибоку релаксацію, що досягається шляхом розслаблення м’язів та впливу на рецептори шкіри, пов’язана з нервовою системою. Авторська техніка нейроседативного масажу базується на безперервних ритмічних рухах, практично без відриву рук від клієнта, внаслідок чого досягається стан глибокого розслаблення, а в 80% випадків – навіть сну.

ОСОБЛИВОСТІ НЕЙРОСЕДАТИВНОГО МАСАЖУ

Техніка нейроседативного масажу може бути застосована як у SPA салонах, так і в медичних закладах. Нерідко перехід у стан сну внаслідок такого масажу – це частий і, безумовно, позитивний ефект. Нейроседативний масаж сприяє усуненню багатьох проблем, зокрема:

  • хронічна втома або швидка стомлюваність;
  • порушення сну (тяжке засинання, безсоння або неспокійний сон);
  • психоемоційні проблеми: стрес, апатія, тривожні стани або дратівливість, депресивні стани;
  • ефективний у випадку розумової або фізичної перевтоми;
  • допомагає усунути больові відчуття у м’язах;
    сприяє усуненню мігреней.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання