Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Рефлекторний масаж ніг

Головна/ Масажні техніки для тіла/ Рефлекторний масаж ніг
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group»  запрошує початківців і практикуючих масажистів відвідати навчальний семінар із рефлекторного масажу ніг. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Цільова аудиторія

Навчання техніці рефлекторного масажу ніг призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється
Рефлекторний масаж ніг

Рефлекторний масаж ніг – це дуже проста й ефективна методика, яка має чудовий розслаблюючий ефект і направлена на усунення синдрому «втомлених ніг» і має прекрасний терапевтичний ефект для суглобів стопи. Масаж ніг – відомий ще з давнини, і підходить як дорослим, так і дітям. Рефлекторний масаж базується на точечному впливі на рефлексогенні точки, завдяки чому виникає найбільш сприятливий ефект не лише на область стоп, але й на стан організму в цілому.

ПЕРЕВАГИ РЕФЛЕКТОРНОГО МАСАЖУ НІГ

Рефлекторний масаж ніг поєднує в собі елементи тайського масажу, глибокого тканинного масажу та дренажних технік, завдяки чому протягом короткого проміжку часу за допомогою даної методики можливо усунути наступні симптоми:

  • відчуття тяжкості в ногах;
  • синдром «втомлених ніг»;
  • полегшити виведення надлишків рідини;
  • відновити рухливість стопи після травми стопи;
  • рефлекторний масаж ніг застосовується в якості профілактичного масажу у випадку клишоногості;
  • ця методика – ефективна у випадку стресових станів, для зняття фізичної та емоційної напруги.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання