Навчання базовому курсу косметології в Дніпрі від MEDEYA GROUP

У навчально-косметологічному центрі MEDEYA GROUP всі бажаючі можуть отримати знання і навички в одному з найбільш перспективних напрямків б’юті-індустрії. На курсах косметолога-естетиста ви навчитеся самостійно підбирати оптимальні методики корекції вікових змін і естетичних недоліків. У компетенції фахівців даного профілю – усунення надмірного росту волосся, пігментації шкіри, целюліту, лікування акне і поліпшення стану дерми. Вибирайте відповідний графік навчання і швидше телефонуйте нам! Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Основні напрями навчання для косметологів-початківців

Вчитися в нашій школі можуть люди, як з медичною освітою, так і без неї. Наявність диплома медичного навчального закладу є великим плюсом, так як дозволяє в майбутньому надавати високооплачувані ін’єкційні послуги. Для тих, хто не має спеціальної освіти, передбачена спеціальність «Косметолог-естетист». Щоб освоїти професію, необхідно пройти базовий курс косметолога в нашому навчальному центрі. Випускники курсу можуть

проводити широкий спектр процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла, щоб дарувати людям радість через красу.

Фахівці-початківці можуть навчатися за наступними напрямками:

 • косметологія експрес-курс;
 • косметологія розширений курс;
 • масаж тіла з нуля;
 • медичні курси косметології;
 • шугарінг;
 • епіляція;
 • навчання під запит;
 • індивідуальне навчання;
 • базовий курс перманентного макіяжу «INTENSIVE».

Навчання проводять висококваліфіковані педагоги з великим досвідом викладання і роботи в сфері краси. Освоюють основи базової косметології студенти в невеликих групах. Завдяки цьому, вчителі можуть приділити належну увагу і підібрати правильний підхід до кожного учня.

Крім цього, є можливість навчатися індивідуально. Це дозволить визначити оптимальний темп і методику занять, постійно комунікувати з викладачем і більш ефективно працювати. Але головне – ви зможете вчитися в зручний для вас час. Якщо у вас є постійна робота, маленька дитина або ви проживаєте в іншому місті, тоді індивідуальне навчання – саме те, що вам потрібно. Щоб записатися на індивідуальний курс, необхідно оформити заявку онлайн або зателефонувати за одним з контактних номерів телефону.

Навчання на косметолога-естетиста

Курси косметологів-естетистів поділяються на два варіанти:

 • експрес-курс
 • розширений.
  Обидва курси розраховані на ефективне навчання косметології з нуля. Однак в розширеному варіанті студенти вивчають більшу кількість тем. Також при такому форматі більше часу приділяється практиці. Практика проводиться під чуйним керівництвом наших педагогів і відпрацьовується на запрошених моделях. Її роль в навчанні дуже велика. Чим більше часу на неї відведено, тим швидше ви зможете увійти в робочий режим після закінчення курсу.Короткий курс триває 60 годин, 70% з яких виділено на практику. Розширений – 120 годин, практика – 70 годин. В рамках експрес курсу вивчаються стандарти обладнання кабінету, методи дезінфекції, психологія спілкування, будова шкіри, типи старіння, практикуються різні методики чищення, пілінгу, апаратної косметології і масажів. Студенти, які обрали розширений курс, дізнаються про стандарти оснащення кабінету, дезінфекцію, способи надання першої допомоги, психологію спілкування з клієнтом, типи шкіри, анатомію і фізіологію. Навчаться робити чистки, пілінги, масажі, епіляцію і багато іншого. На початку ми завжди даємо гарну теоретичну базу, а потім переходимо до практики. Якщо є бажання, можна навчатися індивідуально. Це дозволить спілкуватися з викладачами тет-а-тет і задавати ті питання, які цікавлять вас найбільше.Після закінчення курсів косметолога-початківця в Дніпропетровську, ви зможете влаштуватися на високооплачувану роботу або ж відкрити свій власний косметологічний кабінет. Наші учні отримують диплом державного зразка українською та англійською мовами. Це дає можливість отримати роботу не тільки в нашій країні, а й за її межами.

  Навчання масажу тіла з нуля

  Наш навчально-косметологічний центр проводить курси косметологів для початківців у напрямку масаж тіла з нуля. Він призначений для новачків, які не мають будь-яких навичок в даній сфері.


  В рамках курсу вивчаються наступні масажні техніки:

  • лімфатичний дренаж тіла;
  • масаж бюста;
  • масаж бамбуковими віниками;
  • ліполітичний масаж;
  • нейроседативний розслабляючий масаж;
  • рефлекторний масаж ніг;
  • бандажне обгортання ніг.

  Весь процес навчання косметолог-естетист проходить 1 місяць. 70-80% часу відводиться на практику. Практика в масажній справі відіграє важливу роль. По-перше, це можливість попрацювати з реальним клієнтом. По-друге, завдяки чуйному керівництву наших викладачів, майбутні масажисти зможуть стати більш впевненими в собі і своїй техніці.

  На початковому етапі ви отримаєте необхідні для роботи знання в області анатомії. Крім того, ми розповімо про вплив масажу на організм людини, а також особливості роботи з клієнтами, етикет масажиста і багато іншого.

  Незалежно від того, яку техніку ви оберете, викладати її будуть кваліфіковані фахівці з великим стажем викладацької діяльності. Ми також надаємо можливість вчитися індивідуально, щоб отримати 100% часу і уваги від викладача. Після закінчення курсу, вам будуть вручені випускні документи: диплом державного зразка на двох мовах – українській та англійській. Крім цього, ми здійснюємо інформаційну підтримку випускників ще довгий час після закінчення навчання. Наші фахівці будуть раді відповісти на будь-які питання, що виникли в ході самостійної роботи, а також просто дізнатися про ваші успіхи і досягнення.

   

  Переваги навчання в MEDEYA GROUP

  1. 80% практики. Відпрацювання знань і навичок на практиці – це можливість отримати безцінний досвід роботи з клієнтами. Завдяки супроводу з боку педагогів, ви зможете набути впевненості у власних діях і майстерності.
  2. Підбір моделей. Практикуватися студенти курсів для початківців косметологів можуть одне на одному або на запрошених клієнтах-моделях. Ми підбираємо моделей виходячи з майбутньої процедури і проблеми, яку слід усунути.
  3. Викладацький склад. Наш штат укомплектований висококваліфікованими педагогами. Кожен з них є майстром своєї справи і зробив блискучу кар’єру в б’юті-індустрії.
  4. Якісні матеріали. Наша компанія є дистриб’ютором професійної косметики. Учні центру працюють тільки з кращими брендами.
  5. Випускні документи. Ми видаємо дипломи державного зразка українською та англійською мовами.
  6. Підтримка випускників. Після закінчення навчання косметолога-естетиста в Дніпрі, ми ще довгий час будемо надавати інформаційну підтримку.

  Якщо ви вирішили стати фахівцем в області косметології, навчальний центр Медея Груп з радістю вам в цьому допоможе!