Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Техніка іспанського масажу ELEVAR

Головна/ Масажні техніки для обличчя/ Техніка іспанського масажу ELEVAR
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів відвідати навчальний семінар з техніки масажу ELEVAR. В ході навчання, ви дізнаєтеся як правильно виконувати і комбінувати рухи для досягнення максимального результату. Після проходження курсів ви отримаєте безцінні знання, пакет препаратів на суму 250 євро, методичний посібник, відеозапис і ексклюзивну музику для проведення масажу.

Цільова аудиторія

Навчання техніці іспанського масажу ELEVAR – призначене для всіх бажаючих, навіть тих, у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо Вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності

Тривалість: 1 день
Вартість: 300 €
Найближчий старт: Уточнюється

Іспанський масаж ELEVAR

Техніка іспанського масажу ELEVAR – поєднує в собі 40 вправ і рухів, які майстер може комбінувати в різних варіаціях і послідовності, залежно від показань і бажаного результату. Кожен масаж ELEVAR виглядає по різному, і допомагає вирішити ряд проблем зі шкірою. Дана техніка – це ціла вистава в якому під ексклюзивну музику не тільки поліпшується зовнішній вигляд, а й знімається напруга, нормалізується психоемоційний стан. Під час процедури значно поліпшується кровообіг і харчування тканин, нормалізується відтік лімфи, знімаються сліди втоми і недосипання.

Показання для проведення масажу
01
Птоз тканин обличчя
02
Зміна чіткості овалу обличчя
03
Наявність глибоких зморшок
04
Набряклість, мішки під очима
05
Яскраво виражені носогубні зморшки
06
Зменшення пружності м'язів обличчя
07
Зморшки між бровами на лобі і в куточках очей

Особливості іспанського масажу ELEVAR

Процедура поєднує в собі не тільки масаж, але і фармакологічні властивості препаратів та загальне емоційне розвантаження. По закінченню сеансу, клієнт відчуває себе дуже свіжим і відпочилим, шкіра обличчя стає пружною і підтягнутою. Масаж включає в себе елементи техніки скульптурного багатотканного масажу кобідо, який сприяє омолодженню шкіри обличчя, і є прекрасною альтернативою хірургічним втручанням. Глибока ручна пластика опрацьювує всі підшкірні м’язи, зміцнює їх, тонізує, підтягує шкіру, робить її більш пружною і еластичною, за рахунок цього мімічні зморшки розгладжуються, а глибокі стають малопомітними. Ідеальна добірка унікальних рухів допомагає досягти максимального результату, і сприятливо впливає не тільки на обличчя, але і на весь організм

Переваги іспанського масажу ELEVAR

Методика іспанського масажу ELEVAR спрямована на підвищення тургору шкіри, усунення м’язових спазмів, омолодження, уповільнення процесу старіння, і нормалізацію психоемоційного стану.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні техніки від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

НАЙБЛИЖЧІ НАВЧАННЯ