Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Техніка масажу Fingers Gym

Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів відвідати навчальний семінар з техніки масажу Fingers Gym. В ході навчання ви дізнаєтеся секрети результативності процедури, вивчите показання, протипоказання, портрет клієнта, дізнаєтеся як домогтися м’язової пам’яті і навчитеся правильній роботі з аргументами, після яких клієнт, обов’язково, скаже вам “Так!”

Цільова аудиторія

Навчання техніці масажу Fingers Gym призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється

МАСАЖ FINGERS GYM

Міостімулюючий масаж Fingers Gym – це ексклюзивна техніка, вона поєднує в собі комплекс рухів, які впливають на м’язи обличчя, опрацьовують їх, сприяють плавному розслабленню і напрузі. Завдяки цьому, значно зменшуються мімічні зморшки, знімається м’язове напруження на обличчі, посилюється кровообіг, поліпшується живлення тканин, нормалізується відтік лімфи.

Показання до застосування
01
Зміна чіткості овалу обличчя
02
Наявність яскраво виражених носогубних складок
03
Наявність другого підборіддя (зниження пружності шкіри в області шиї)
04
Зниження пружності м’язів обличчя
05
Наявність поперечних зморшок над верхньою губою
06
Хронічне напруження
07
Зморшки на лобі і між бровами
08
Опущення брів

Міостімулюючий масаж як гідна альтернатива пластичної хірургії

Дана техніка масажу визнана гідною альтернативою хірургічній корекції вікових змін. Уже після першого сеансу масажу помітний результат – шкіра стає більш пружною і еластичною, розгладжуються глибокі зморшки, коригується овал обличчя. Техніка масажу Fingers Gym тренує і зміцнює м’язи обличчя, при цьому не зміщуючи їх, завдяки чому, немає проблем реабілітації. В кінці процедури помітно поліпшується колір обличчя, з’являється здоровий рум’янець, зменшується набряклість.

Особливості міостімулюючого масажу Fingers Gym

Омолодження тканин відбувається за рахунок власних ресурсів, масаж сприяє активізації обмінних процесів в клітинах. При регулярному проведенні і проходженні курсу – м’язи обличчя стають міцнішими, підтягнутими і пружними. Також, під час масажу всі ділянки шкірного покриву отримують необхідне харчування, поліпшується клітинне дихання.

Масаж Fingers Gym можна проводити з 18 років для попередження втрати пружності тканин. Один сеанс триває 40 – 50 хвилин, за цей час опрацьовуються всі зони обличчя і підборіддя.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання