Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Техніка масажу з елементами ПІР

Головна/ Масажні техніки для обличчя/ Техніка масажу з елементами ПІР
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів відвідати 2-денний семінар з клінічної техніці масажу з елементами ПІР. Наші висококваліфіковані фахівці досконало володіють цією методикою і раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати в своїй повсякденній практиці.		
Цільова аудиторія

Навчання техніці масажу  з елементами ПІР призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється

МАСАЖ ПІР

Техніка масажу з елементами ПІР (постізометрична релаксація) – це ефективна методика мануальної терапії для клієнтів із різним ступенем прояву симптомів старіння (вік – від 30 до 50 років). Також спеціалісти застосовують цю техніку в процесі підготовки до ретидектів, перед корекцією кругового м’яза рота та шиї – як у випадку класичних методів виконання операцій, так і за умови застосування ендоскопічного методу. Масаж із елементами ПІР для корекції лицьових м’язів триває близько 50-60 хвилин, а весь курс складається з 8-ми сеансів із періодичністю 1 раз на тиждень

ЕТАПИ ТЕХНІКИ МАСАЖУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ПІР
01
Спочатку проводиться поверхова робота з м’язовим каркасом – із мімічною та немімічною мускулатурою лицьової області
02
Виконуються елементи постізометричної релаксації – робота з м’язами середньої частини обличчя зі сторони слизової оболонки ротової порожнини
03
Робота з м’язами зі сторони внутрішньої частини базується на принципі короткочасного довільного ізометричного напруження м’язів із подальшим її повільним пасивним розтягненням. Рухи виконуються з м’язовою участю пацієнта й короткочасною затримкою дихання: вдих підвищує тонус напруження м’язів, а видих сприяє розслабленню попередньо розслабленого м’яза
04
Робота зі сторони слизової оболонки порожнини рота – проводиться лише з використанням одноразових стерильних рукавичок

ТЕХНІКА МАСАЖУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ПІР

Постізометрична релаксація вперше була описана 1979 року американськими спеціалістами як «Muscle Energy Procedure» та застосовувалася для мобілізації суглобів напередодні проведення деблокування, пізніше – для розслаблення м’язів у період лікування пошкоджених зв’язок і порушених стереотипів руху. Постізометрична релаксація відноситься до м’яких технік мануальної терапії, і також відома як «масаж із супротивом». Сьогодні принципи та елементи цієї методики успішно застосовують для корекції лицьових м’язів.

ПЕРЕВАГИ МАСАЖУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ПІР У КОСМЕТОЛОГІЇ

Ця методика успішно застосовується в сучасній косметології для відновлення тонусу м’язів лицьової області. Масаж обличчя з елементами ПІР являється сильною антивіковою програмою, оскільки сприяє контуруванню нижньої щелепи та виразному зменшенню глибини носогубної складки. Також процедура має явно виражений лімфодренажний ефект, сприяє зменшенню набряків і помітному зменшенню глибини зморшок.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання