Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Клінічна техніка масажу Тоффа

Головна/ Масажні техніки для обличчя/ Клінічна техніка масажу Тоффа
Опис навчання

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальний курс із клінічної техніки масажу Тоффа. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Цільова аудиторія

Навчання техніці масажу Тоффа призначено для всіх бажаючих, навіть тих у кого немає медичної освіти. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 195 € закупівля
Найближчий старт: Уточнюється

МАСАЖ ТОФФА

Клінічна техніка масажу Тоффа – це спеціальна методика, що застосовується в сучасній естетичній косметології, та спрямована на покращення зовнішнього вигляду шкіри без оперативних втручань. Цей метод заснував відомий пластичний хірург із Нідерландів – Генріх Джозеф Тофф, базуючись на потребах жінок у віці від 30-40 років: коли мімічні зморшки й так званий «втомлений» вигляд обличчя проявляються більш явно. Також зовнішні зміни, обумовлені пониженням тонусу м’язів лицьової області, можуть бути скореговані досвідченими спеціалістами без жодних радикальних методів, на кшталт ін’єкцій або пластичної хірургії.

ПЕРЕВАГИ МАСАЖУ ТОФФА
01
Ця методика дозволяє скорегувати «друге підборіддя» шляхом ретельної роботи з шийним відділом
02
Масаж Тоффа ефективний для усунення проявів опускання кутиків роту, «брилів» в області нижньої щелепи, «кісетних» зморшок
03
Методика ефективна для корекції зморшок у периорбітальній ділянці та області лоба

НАПРЯМКИ МАСАЖУ ТОФФА

Техніка масажу Тоффа має 4 основних напрямки:

  • Васкулярний – це робота з кровоносною системою та профілактика куперозу;
  • Міоструктурний – робота з м’язами (проводиться вздовж м’язового полотна, а не впоперек);
  • Нейроседативний – спрямований на глибоке розслаблення клієнта за рахунок правильних тактильних маніпуляцій;
  • Краніосакральний – робота з кістковим каркасом, завдяки чому забезпечується пролонгований ефект процедури.

КЛІНІЧНА ТЕХНІКА МАСАЖУ ТОФФА

Для спеціалістів-косметологів навчання техніці масажу Тоффа – це не лише можливість підвищити власні практичні навички, але й чудовий шанс зрозуміти глибше ті процеси, що спонукають до змін стану м’язів лицьової області та «візуального» старіння. Технікою масажу Тоффа передбачено 72 рухи та робота з обличчям клієнта в 3D-форматі. В середньому, один сеанс цієї процедури триває близько 90 хвилин. Спеціаліст починає працювати з областю декольте та шийним відділом, поступово переходячи безпосередньо до обличчя. Масаж Тоффа передбачує комплексну роботу з шийним відділом, м’язами обличчя та кістковим каркасом, що сприяє відновленню контурів обличчя, покращенню кровообігу, розслабленню нервових зон, підвищенню еластичності та тонусу м’язів. Перші результати – помітні вже після першого сеансу.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітню техніку від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання