Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Ін’єкційні методики «Базовий курс»

Головна/ Ін'єкційні методики «Базовий курс»

Ін’єкційні методики в косметології – це ефективні процедури, що дозволяють вирішити багато проблем для різних вікових категорій. Наприклад, за допомогою таких технік можна усунути симптоми «втомленої шкіри», перші ознаки старіння, мімічні (або «динамічні») зморшки, акне та інші проблеми жирної шкіри, купероз, птоз та інші. Сьогодні ін’єкційні методики в косметології представлені трьома основними напрямками – це: мезотерапія, контурна пластика та застосування ботулінотоксину.

РІЗНОВИДІ ІН’ЄКЦІЙНИХ МЕТОДИК У КОСМЕТОЛОГІЇ

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів навчитися різним видам ін’єкційних методик у косметології. Наша навчальна програма складається з теорії та 70% практики з застосуванням професійних засобів провідних світових брендів.

  • Курс «Ботулінотерапія з нуля» передбачає навчання теоретичним знанням і практичним навичкам застосування ботулінотоксину типу А в сучасній косметології: ми вивчаємо історію застосування ботулінотоксину та механізм впливу цієї речовини; розглядаємо характеристики препаратів ботулінотоксину А; вчимося правильно працювати з інструментами та витратними матеріалами; досконало вивчаємо аспекти резистентності, дозування, безпеки, показань та протипоказань, а також протокол проведення процедури.
  • Курс «Мезотерапія в терапевтичній косметології» вбачає вивчення наступних аспектів: історії та визначення мезотерапії; показань і протипоказань до застосування цієї методики; правильної роботи з технічним обладнанням і навчання технікам проведення ін’єкцій; вивчення основних груп мезотерапевтичних препаратів; ліполітична мезотерапія; поєднуваність цієї методики з іншими процедурами в косметології; відпрацювання практичних навичок тощо.
  • Курс ін’єкційної контурної пластики філлерами на основі гіалуронової кислоти в терапевтичній косметології складається з теоретичної та практичної частин із відпрацюванням практичних навичок на моделях. Навчання передбачає 4 рівні.

ІНЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ В КОСМЕТОЛОГІЇ

Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють ін’єкційними методиками сучасної косметології та раді поділитися з Вами необхідними  теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці. По завершенні навчання Вам буде вручений офіційний сертифікат нашого навчального центру і всі необхідні методичні матеріали. За необхідності Ви також можете пройти курси підвищення кваліфікації з ін’єкційних методик сучасної косметології.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання