Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Ботулінотерапія

ОПИС НАВЧАННЯ

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальний семінар – «Застосування ботулінічного токсину типу А в естетичній медицині». Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Навчання Ботулінотерапії призначено для початківців і практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 2 500 грн
Найближчий старт: Уточнюється

ЗАСТОСУВАННЯ БОТУЛІНІЧНОГО ТОКСИНУ ТИПУ А В ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ

Застосування ботулінотоксину в косметології – це актуальна процедура в сучасній естетичній медицині, спрямована на усунення мімічних (або «динамічних») зморшок шляхом блокування надлишкової активності дрібних м’язів. Уперше очищений ботулінічний токсин типу А в медичній практиці застосував американський офтальмолог Алан Скотт у кінці 70-х: він вводив цю речовину в мікродозах в орбітальний м’яз ока для лікування блефароспазма. У сучасній медичній практиці препарати на основі ботулінічного токсину типу А застосовують у лікуванні гіперфункції ендокринних залоз, в області смугастої мускулатури та м’язів сфінктерів, а також для купірування больових синдромів спастичного характеру.

ПЕРЕВАГИ БОТУЛІНОТОКСИНУ В КОСМЕТОЛОГІЇ

На обличчі людини знаходяться дрібні м’язи, які розташовані під шкірою, та, скорочуючись, наприклад, під час активної міміки – вони утворюють мімічні зморшки, які найчастіше виникають в області лоба, у кутиках очей, на спинці носа або переніссі, або ж це можуть бути міжбрівні зморшки та носогубні складки. Препарати на основі ботулінічного токсину типу А вводяться в ці області за допомогою ін’єкцій (із застосуванням аплікаційної анестезії) та дозволяють розслабити ці надактивні м’язи шляхом блокування сигналів меж ними та їхніми руховими нервами. Таким чином, відбувається послаблення рухової активності м’язів, за рахунок чого розгладжуються навіть найбільш стійкі та глибокі зморшки. Зазначимо, що препарати на основі ботулінотоксину в косметології дозволяють усунути лише динамічні (мімічні) зморшки, які утворюються внаслідок надлишкової активності м’язів, але у випадку появи природніх ознак старіння існують інші косметичні процедури.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

План навчального семінару:

 1. Історія застосування ботулінотоксину.
 2. Механізм дії ботулінотоксину.
 3. Резистентність.
 4. Характеристики препаратів ботулінотоксину типу А.
 5. Умови транспортування та зберігання препаратів.
 6. Інструменти та витратні матеріали.
 7. Розведення та утилізація відходів.
 8. Дози ботулінотоксину, дифузія.
 9. Первинна консультація.
 10. Підготовка пацієнта до ботулінотерапії.
 11. Показання та протипоказання.
 12. Безпека ботулінотерапії.
 13. Протокол процедури введення препаратів ботулінотоксину під час корекції мімічних зморшок:
 • корекція зморшок лоба;
 • корекція міжбрів’я;
 • корекція периорбітальних зморшок;
 • підйом латерального кінця брів;
 • корекція зморшок спинки носа;
 • корекція м’яза, що опускає кутик рота;
 • корекція «бугристості» підборіддя.
 1. Правила поведінки пацієнта після процедури.
 2. Повторний огляд.
 3. Помилки та ускладнення ботулінотерапії під час корекції зморшок.
 4. Відпрацювання практичних навичок одне на одному* або на моделях.
 5. Вручення сертифікатів і методичних матеріалів.

*відпрацювання здійснюється фіз.розчином, мезопрепаратами або ботулінотоксином.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання