Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

ОПИС НАВЧАННЯ

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group»  запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальний курс мезотерапії у терапевтичній косметології. Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цією методикою та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Навчання Мезотерапії призначено для початківців і практикуючих косметологів з медичною освітою. Ми допоможемо вам освоїти і вдосконалити необхідні навички для застосування їх у професійній діяльності.

Тривалість: 1 день
Вартість: 3 800 грн
Найближчий старт: Уточнюється
МЕЗОТЕПАРАПІЯ

Мезотерапія – це ефективна методика, спрямована на вирішення різноманітних проблем шкіри за допомогою введення суміші препаратів («мезококтейлів») безпосередньо в проблемну ділянку шкіри за допомогою ін’єкцій. Назва цієї процедури обумовлена назвою того шару шкіри, у який вводять препарати, – мезодерма. Цю методику інт’єкцій у 1950 році започаткував французький лікар Мішель Пістор, а в 1987 році – цей метод був визнаний французькими лікарями, і його почали активно застосовувати в косметології.

ПЕРЕВАГИ МЕЗОТЕРАПІЇ

Процедура мезотерапії має широкий спектр переваг і являється ефективною методикою сучасної терапевтичної косметології. Завдяки тому, що спеціальні препарати вводяться безпосередньо у проблемні ділянки і працюють зсередини, – відбувається стимуляція роботи клітин шкіри, а не ефект «маскування» зовнішніх проблем. Сьогодні мезотерапія активно застосовується не лише для вирішення проблеми вікових змін (як виникнення зморшок), але й у молодому віці – наприклад, у комплексному лікуванні вугрового сипу, надлишкової жирності шкіри, появи пігментації, куперозу, і навіть для лікування випадіння волосся. Мезотерапія сприяє розгладженню зморшок та укріпленню судинної сітки, ефективна для вирівнювання рельєфу шкіри та видалення рубців. Сьогодні існує ручний метод мезотерапії (за допомогою ін’єкцій), апаратний та безін’єкційний метод – коли препарати вводять не за допомогою голки, а застосовуючи апарати високого тиску. Вибір тієї чи іншої техніки завжди обирається у кожному випадку індивідуально.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

План навчання:

 • Історія та визначення мезотерапії.
 • Відмінність мезотерапії від біоревіталізації.
 • Інформована згода з клієнтом.
 • Показання та протипоказання до призначення.
 • Технічне обладнання (витратні матеріали, анестетики, характеристика голок тощо).
 • Техніки проведення ін’єкцій (підготовка, анестезування, відпрацювання технік, правильне завершення процедури).
 • Судинна арка як складова успішної мезотерапії.
 • Основні групи мезотерапевтичних препаратів, характеристика інгредієнтів.
 • Відпрацювання практичних навичок на лиці (одне в одного або на моделях, наданих нашим центром).
 • Безін’єкційна мезотерапія (на прикладі приладу SkinPen). Точки прикладення.
 • Ліполітична мезотерапія.
 • Поєднуваність мезотерапії з арсеналом інших процедур косметолога.
 • Побічні ефекти та ускладнення, їх профілактика та лікування. Алгоритми надання першої допомоги.
 • Вручення сертифікатів і методичних матеріалів.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання