Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Техніки продажів в індустрії краси

Головна/ Техніки продажів в індустрії краси

Навчальний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів і масажистів пройти навчальні тренінги на відвідати майстер-класи на тему ефективних технік продажів у сучасній косметології. Викладачі нашого центру мають успішних досвід у цьому напрямку та навчать Вас, як виділятися на фоні конкурентів, сформувати та зберегти надалі довірчі відносини з клієнтом, а також – як продавати свої послуги дорого та створити власний бренд у соцмережах.

НАВЧАННЯ ТЕХНІКАМ ПРОДАЖІВ У ІНДУСТРІЇ КРАСИ

У нашому центрі Ви можете відвідати практичні семінари та тренінги, орієнтовані на навчання технікам продажів у індустрії краси за наступними напрямками:

  • Тренінг «Як продати свої послуги дорого» – орієнтований на креативних і успішних косметологів. Під час цього тренінгу Ви дізнаєтеся про актуальні інструменти покращення продажів; Ви матимете можливість брати участь у обговоренні, обмінюватися досвідом із колегами та отримати готові робочі «рецепти» від наших тренерів.
  • Майстер-клас «Як створити Особистий бренд, який буде продавати» – орієнтований на початківців і практикуючих косметологів і масажистів, та надає виняткову можливість навчитися правильно працювати з соцмережами для створення власного бренду, комунікації з Вашими клієнтами та збільшення доходу.
  • Дводенний практичний семінар «Сам собі менеджер» включає необхідні знання щодо економічних, юридичних, маркетингових і психологічних аспектів організації роботи, що дозволить Вам не лише захистити власний бізнес, але й збільшити прибуток, розробити програми з залучення нових клієнтів із мінімальними витратами та багато іншого.
  • Тренінг-практикум по роботі з клієнтами – орієнтований на практикуючих спеціалістів в індустрії косметології: наші тренери навчать Вас, як користуватися прийомами та алгоритмами правильного формування відносин із клієнтами, що являються ефективними та відпрацьованими у реальній практиці.

Наші спеціалісти раді поділитися з Вами не лише необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, але й актуальними маркетинговими методиками для успішного формування власного бізнесу у сфері сучасної косметології.

Навчально-косметологічний центр «Medeya Group» – це сучасна школа косметології з практичною базою. Запрошуємо вас відвідати наше навчання в результаті якого, ви отримаєте знання і навички для своєї успішної косметологічної діяльності, а також дізнаєтеся про новітні технології та методики від професійних викладачів та практикуючих фахівців.

Найближчі навчання