Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Як продати свої послуги дорого

Головна/ Техніки продажів в індустрії краси/ Як продати свої послуги дорого

Навчальний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів пройти навчальний тренінг «Як продати свої послуги дорого». Наші спеціалісти  раді поділитися з Вами не тільки необхідними теоретичними та практичними навичками сучасної косметології, але й актуальними маркетинговими методиками для успішного формування власного бізнесу в цій сфері.

НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «ЯК ПРОДАТИ СВОЇ ПОСЛУГИ ДОРОГО»

Викладачі нашого центру мають успішний досвід у цьому напрямку та навчать Вас, як виділитися на фоні конкурентів, побудувати та зберегти довірчі відносини з клієнтом, і як навчитися продавати свої послуги дорого навіть в умовах кризи.

Наш тренінг орієнтований на:

  • Креативних, орієнтованих на збільшення доходів косметологів!

Що дасть тренінг?

  • Актуальні інструменти та «рецепти» для покращення продажів.
  • Учасники отримають теоретичні знання з технік продажів і психології, а також – практичні поради щодо того, як продавати правильно, більше, «дороге».
  • Ви спробуєте все на місці! У Вас все вийде! Ви станете більше і краще продавати!
  • Ви матимете можливість протягом цілого дня говорити про продажі, обговорювати та ставити запитання, обмінюватися досвідом і отримувати готові, безцінні «рецепти» від тренера та успішних колег!

Що ще?

  • Розвиваючі та розважальні ігри та кава-брейк.

Наші висококваліфіковані спеціалісти досконало володіють цими методиками та раді поділитися з Вами необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками, які Ви зможете успішно застосовувати у власній щоденній практиці.

Навчальний центр «Medeya Group»: Ми вчимо – Ви втілюєте!