Ми вчимо - Ви втілюєте!
м. Дніпро:

Записатися на курс

Записатися на курс

Семінар «Сам собі менеджер»

Головна/ Техніки продажів в індустрії краси/ Семінар «Сам собі менеджер»

Навчальний центр «Medeya Group» запрошує початківців і практикуючих косметологів та масажистів відвідати не лише навчальні курси та практичні майстер-класи у даних напрямках, але й навчитися успішно застосовувати свої знання та практичні навички у власній щоденній практиці.

ДВОДЕННИЙ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «САМ СОБІ МЕНЕДЖЕР»

Наші викладачі в області менеджменту ознайомлять спеціалістів практичної косметології та естетики з економічними, юридичними , маркетинговими та психологічними основами організації роботи, що дозволить Вам захистити власний бізнес, збільшити прибуток і розробляти працюючі програми з залучення клієнтів із мінімальними витратами. Також ми навчимо, як правильно відпрацювати практичні навички успішного спілкування з клієнтами.

ПРОГРАМА ДВОДЕННОГО ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «САМ СОБІ МЕНЕДЖЕР»

  1. Класифікація Підприємств Індустрії Краси (ПІК) та основні правила організації роботи успішного підприємства (кабінету), виходячи з його класифікації. Основні помилки в організації роботи косметологічного кабінету.
  2. Юридичне оформлення діяльності – або «як правильно сплачувати податки». Оптимізація витрат на організацію діяльності підприємства (косметологічного кабінету, або косметологічного центру).
  3. Економічні аспекти організації роботи. Ціноутворення послуг. Розрахунок собівартості та бізнес-план для тих, хто не знайомий із основами економіки (просто та ефективно), що дозволить Вам розрахувати ціні послуг, акції та знижки, які будуть більш привабливими, ніж у конкурентів, та принесуть Вам більше прибутку (щоб в умовах кризи отримати прибуток, потрібно знизити ціни. Це – як? Приходьте та навчіться цьому).
  4. Ефективна реклама з мінімальними витратами. Формування програми залучення клієнтів. Схеми та розрахунок.
  5. Правила та помилки під час укладення документів для роботи з клієнтами (Прейскурант; таблиці програм; технологічні карти процедур; Картки обліку). Макети документів.
  6. Алгоритм роботи з первинними та постійними клієнтами, або як протягом 15 хвилин завоювати клієнта.

Дозвольте собі професійно рости та розвиватися!

Чекаємо на Вас!